Za každým úspechom sa skrýva detail.

Vedeli ste, že človek si vie urobiť prvý dojem za cca 7 sekúnd ? Určite to poznáte. Tmavá miestnosť, nepríjemná vôňa, neporiadok -toto nezaberie asi na nikoho.

1. Homestaging

Pri predaji Vašej nehnuteľnosti sa postaráme o ten najlepší prvý dojem, aký sa dá vytvoriť. Do interiéru starostlivo doplníme nábytok. dekorácie a prvky, ktoré celý interiér zútulnia a navodia tú správnu atmosféru. Náš team dizajnérov efektne a efektívne dozariaďuje interiér.

 

A ako to vyzerá v praxi ?

Pri nábore, resp. Prvej obhliadke si zhotovíme zopár fotiek, aby sme vedeli, čo všetko si pre Vašu nehnuteľnosť pripravíme.
Interiér pred fotením a natáčaním videa upraceme a presvetlíme. V prípade, že sa jedná o nehnuteľnosť, v ktorej sa dlhší čas nebývalo, alebo ide o byt v pôvodnom stave Vám ponúkneme, že nehnuteľnosť vymaľujeme.
Interiér zbavíme zbytočností, dozariaďujeme a farebne doladíme tak, aby vytvoril príjemný celok.
Doplnky Vám počas procesu predaja môžeme ponechať, alebo maklér pred obhliadkou vrámci prípravy prinesie to najnutnejšie.

Čo budeme pri homestagingu používať ?

Všetko je o detailoch. Možno budete prekvapení, ako dokáže charakter Vášho bytu/domu zmeniť obyčajná váza, socha, alebo pridanie prehozov a vankúšov, či malých kusov nábytku. Každú nehnuteľnosť vnímame špecificky a tak………..

Homestaging novostavieb

Kupujúcemu ukážeme potenciál Vašej nehnuteľnosti. Homestagimng novostavieb veľmi priaznivo ovplyvňuje aj cenu, nakoľko pri obhliadkach neuvidí záujemca iba holé steny. Uvidí svoj budúci domov. Aj na takéto prípady sme pripravení

Prečo teda ten homestaging ?

Je štatisticky preukázané, že Vaša nehnuteľnosť sa predá sa rýchlejší čas a vyššiu cenu. V prípade inzercie bude Vaša nehnuteľnosť vizuálne príťažlivejšia a tým sa odlíši od ostatných ponúk.

A na záver..

Vôbec sa nemusíte báť, že by ste svoje veci nenašli tak, ako pred fotením. Naši dizajnéri si pred prekladaním vecí všetko odfotia a po nafotení Vašej nehnuteľnosti všetko vrátia naspäť. Teda samozrejme v prípade, že nebudete chcieť zmenu J
pri tejto sekcii rozdelit na pravu a lavu stranu, pridat fotky katalogove interier.

2. Digitálny homestaging

Digitálny homestaging je v podstate návrh interiérového dizajnu/vizualizácia, ako by Vaša nehnuteľnosť mohla vyzerať po prípadnej rekonštrukcii. Tento druh využívame v prípade, že sa jedná o byt v pôvodnom stave, ktorý nie je úplne vhodný na fotenie. Potencionálnych záujemcov samozrejme dopredu upozorníme, že sa jedná o vizualizáciu a na vyžiadanie zašleme fotografie aktuálneho stavu a pôdorysy.

3. Foto&Video&Dron

Vašu nehnuteľnosť budeme fotiť profesionálnou technikou s dôrazom na katalógový vzhľad nehnuteľnosti. Postaráme sa o svetlo, farby a krásne zábery. Týmto zabezpečíme záujemcovi čo najlepší obraz o Vašej nehnuteľnosti, čím eliminujeme zbytočné obhliadky.
Vaša nehnuteľnosť môže dostať aj svoje vlastné prezentačné video. Tieto videá použijeme aj pri cielenej reklame pre Vašu nehnuteľnosť, čím oslovíme niekoľkonásobok ľudí oproti tomu, keby sme inzerovali iba na realitných portáloch.
Pri lukratívnych nehnuteľnostiach, resp. Nehnuteľnostiach so zaujímavou polohou/nadštandardným okolím pre nás nie je problém vyhotoviť letecké zábery nehnuteľnosti a okolia pomocou dronu. Takáto prezentácia je naozaj vizuálne zaujímavá a pritiahne záujem.
pri tejto sekcii oddeliť odstavce piktogramom fotoaparat, kamera, dron.

4. Marketing – cielená reklama

Tak, ako si Vaša nehnuteľnosť zaslúži perfektnú a profesionálnu starostlivosť, zaslúži si aj reklamu. Cielenou reklamou na sociálnych sieťach dokážeme osloviť široké publikum ľudí, ktorý reálne vyhľadávajú nehnuteľnosti s parametrami, ktoré ponúka tá Vaša. Týmto spôsobom taktiež dokážeme urýchliť predaj Vašej nehnuteľnosti.

5. 3D virtuálna prehliadka

Nie vždy stačí jedna obhliadka nehnuteľnosti. S 3D virtuálnou prehliadkou sa záujemcovia o Vašu nehnuteľnosť budú môcť prechádzať po Vašom byte, alebo dome presne toľko krát, koľko budú potrebovať. A pre Vás to prináša taktiež výhodu – elimináciu zbytočných obhliadok.

Compare Listings