Predaj reštaurácie s lukratívnym pozemkom pri jazere Zlaté piesky

1300000 €
ID nehnuteľnosti: 19927
Cena: 1300000 €
Úžit. plocha: 454 m2
Property Lot Size: 1,700 m2

Popis

Máte radi jedinečné ponuky ? Tak toto je niečo pre Vás. 

Exkluzívne ponúkame na predaj bratislavskú legendu, reštauráciu U zlatého vodníka. Vašu pozornosť by sme radi upriamili na fakt, sa môžete stať vlastníkom lukratívneho pozemku v osobnom vlastníctve a to priamo pri jazere Zlaté piesky. Či už chcete prevádzkovať reštauráciu, alebo malý penzión, toto je ideálna investícia, ktorá určite nebude strácať na svojej hodnote. 

Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku o výmere 1700 metrov štvorcových a viac ako 20 rokov je využívaná ako reštaurácia s kapacitou cez 240 ľudí. 
Samotná reštaurácia, ktorá je v bratislave dobre známym menom sa skladá zo vstupnej časti, v ktorej nájdeme zátišie s krbom na drevo a vytvára veľmi príjemnú, rodinnú atmosféru. V interiéri reštaurácie sa nachádzajú 2 jedálenské časti. Prvá jedálenská časť s kapacitou 24 miest je v miestnosti s barom. Druhá jedálenská časť s kapacitou 65 miest má krásny výhľad na jazero Zlaté piesky a atmosféru dotvárajú 4 sladkovodné akváriá. Reštaurácia je čato využívaná na súkromné akcie a oslavy. V srdci reštaurácie nájdeme plne vybavenú profesionálnu kuchyňu so zázemím pre zamestnancov a skladový priestor. Samozrejmosťou sú aj toalety pre mužov a ženy.
Z obidvoch jedálenských častí sa vieme presunúť na terasy. Prvá terasa je prekrytá a ponúka 122 miest na sedenie. Súčasťou tejto terasy je aj samostatná stavba, v ktorej sa nachádza bar a plne vybavená pizzéria. Z tejto terasy je samozrejme krásny výhľad na jazero Zlaté piesky a je dobre prístupná od brehu jazera, takže láka ľudí od vody. 
Druhá terasa, momentálne nie je využívaná, ale má kapacitu pre ďalších 40-50 ľudí a nachádza sa priamo nad jazerom, čo zaručuje krásny a ničím nerušený výhľad na jazero a západy slnka.
Na prislúchajúcom pozemku sa nachádza parkovanie pre 20 áut.

Tento pozemok je naozaj lukratívny. Nie len, že je jeden z veľmi mála súkromných pozemkov, ponúka ďalšie využitie, či už ako rozšírenie reštaurácie, rozšírenie parkovacích státí, alebo na úplne nový biznis. Veľkým plusom je tiež, že záujemca má možnosť nadstaviť ďalšie podlažie, a využívať tak objekt napríklad ako reštauráciu a penzión. Súčasný koncept reštaurácie je veľmi rentabilný, o čom svedčia aj dlhodobo vysoké ročné obraty.

K reštaurácii vedie bezproblémové dopravné napojenie, či už z centra mesta, alebo obchvatu a diaľnice. V tesnej blízkosti sa nachádza centrum vodných adrenalínových športov, prírodné kúpalisko, kemp. V okolí sa taktiež nachádza množstvo veľkých firiem, ubytovní, showroomov a nákupné centrá.

Veľmi radi Vás privítame na osobnej prehliadke tejto jedinečnej ponuky.
Ak máte akékoľvek otázky ohľadne tejto ponuky, neváhajte nás kontaktovať.

Zhrnutie v číslach :

Pozemok: 1700 m2
Interiér: 205 m2
Kuchyňa: 74 m2
Prekrytá terasa: 186 m2
Terasa pri vode: 60 m2

Krajina:
Country: Slovakia (Slovak Republic)
Pozrieť na Google Maps

Lukáš Adame

konateľ, realitný maklér

Lukáš Adame

konateľ, realitný maklér

Contact Me

Call 0911 103 113 WhatsApp

Compare Listings

Lukáš Adame